Terlikowski broni pedofilów w Kościele, taki szajs moralny „wartości chrześcijańskich”

Posted: 29 września, 2013 in Kościół
Tagi: , , , , ,

terlikowski

Tomasz Terlikowski zna odpowiedź, dlaczego została powołana Fundacja „Nie lękajcie się!”, którą stworzyli ofiary księży pedofilów. Otóż wg b. naczelnego „Frondy” to:

zemsta, zniszczenie Kościoła i pieniądze.

W ten sposób skomentował oświadczenie Fundacji wydane w odpowiedzi na konferencję przedstawicieli Episkopatu Polski (w jej trakcie bp Wojciech Polak przeprosił ofiary księży pedofilów). Kilka dni temu było wiadomo, że hierarchia jest nieszczera, dzisiaj wiemy jeszcze więcej (proboszcz z Tarchomina ks. Grzegorz K. był kryty przez abp. Henryka Hosera po ujawnieniu jego procederu pedofilii i wyroku , a jeszcze drugi proces się toczy bardziej drastyczny).

Przedstawiciele Kościoła w żywe oczy kłamią, kręcą, chachmęcą. Kościół za swoich pożal się boże pasterzy musi zapłacić, jak w USA i Irlandii, gdzie wiele parafii zbankrutowało, dopiero wówczas poczuje, co to jest grzech i przestępstwo. Dlaczego ci niebiescy nieroby mieliby być inaczej traktowani, jak pozostali ludzie?

Ofiary klechów pedofilów oświadczyli,  że domagają się odszkodowań od Kościoła:

Ponieważ jest on zwierzchnikiem sprawców, których notabene chronił i chroni. Nasze stanowisko jest jednoznaczne: domagamy się odszkodowań i powołania niezależnej komisji do zbadania skali zjawiska. O pomoc psychologiczną, jak i inną zatroszczymy się sami.

Fundację „Nie lękajcie się” założyli trzej dawni ministranci, którzy padli ofiarą molestowania seksualnego. Impulsem była m.in. książka holenderskiego dziennikarza Ekke Overbeeka o problemie pedofilii w polskim Kościele. w której znalazły się relacje właśnie tych ofiar pasterzy pedofilów.

Ten kler przewodzi rynsztokowi, bo tym stał się Kościół polski za sprawą takich pożal się boże duchownych.

Ekke

Komentarze
 1. Luciano pisze:

  Panie Terlikowski w MA Stanie 6 ray mniej ludnym niz w Polska ( 6.6 mil.) wyplacono do chwili obecnej ponad $1.000.000.000 tak to nie pomylka $ 1 miliard odszkodowan dla ofiar ksiezy pedofilow. Ile w takim razie poldki kosciol bedzie musial zaplacic gdy wszystki sprawy zobacza swiatlo dzienne?
  Niech Pan policzy , ale polski KK ma z czego placic, chocby przekrety z komisja majatkowa i dojenie skarbu panstwa.

 2. wierzaca inaczej pisze:

  To znaczy,ze gdyby sukienkowy wykorzystal seksualnie ktores z dzieci Terlikowskiego,ten przyjalby to „z pokora”-„taka wola Pana” ?

 3. ciekawska pisze:

  A jak szubrawiec w sutannie zgwalci panskie dziecko,panie Terlikowski ,to jak pan to skomentuje ?

 4. wiesiek pisze:

  A może tak Komisja Sejmowa d/s pedofilii w Kościele.Jest d/s przeciwdziałania ateizacji Moze być i ta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s