Polski rasizm zakwita coraz mocniej

Posted: 13 sierpnia, 2014 in Społeczeństwo
Tagi: , ,

christian

Polski rasizm ma się dobrze, zakwita miejscowym faszyzmem. Oto w Łodzi w klubie „Czekolada” przy Piotrkowskiej zaciągnięto do toalety Christiana, 24-letniego studenta medycyny, gdzie pobiło go pięciu mężczyzn. Ochrona nie reagowała, bo jak relacjonuje poszkodowany, miał od niej usłyszeć: „nie chronimy małp”.

Chłopak wyczołgał się z klubu. Pomogła mu dziewczyna dzwoniąc na policję i zrobiła mu zdjęcie. Christian opisał zdarzenie na stronach międzynarodowego portalu „Stop Afrophobia”. Następnie pomogli mu właściciele afrykańskiej restauracji „La MaMa” w Warszawie, gdzie został zaproszony.

Pod wpisem internetowym Christiana inni opisywali podobne zdarzenia w Polsce. Byli też tacy, którzy przepraszali za polskich rasistów. Niestety takich zdarzeń w Polsce jest coraz więcej i są coraz gwałtowniejsze.

Komentarze
  1. Wandeczka pisze:

    Polski rasizm kwietnie swobodnie od wielu, wielu lat. Nasila się brutalizacja jego, to fakt. Wynika to myślę z ogólnego przyzwolenia na agresję. Obłuda, chamstwo, nienawiść, podjudzanie jedni na drugich przez ludzi na „świecznikach”,(kościół) jak i na „sejmowych salonach” (politycy)robi swoje. Media oczywiście dbają o oprawę.. zgodnie z „zapotrzebowaniem”. Do tego wszystkiego Ci, (sąd)co powinni dbać najbardziej o przestrzeganie prawa, bezpieczeństwo, ośmieszają go wręcz, a tym samym siebie.Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s