Kaczyński zapowiada ruinę Polski na 8 lat, a Szydło blebla na wszelkie tematy

Posted: 26 lutego, 2016 in Polityka polska
Tagi: , , , , ,

kaczyńskiDla FT

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla „Financial Times” zapowiedział, że PiS szykuje się na 8 lat rządów, aby przeprowadzić „dobrą zmianę”. Można sobie wyobrazić w jakiej będziemy „dobrej” ruinie za 8 lat, gdybyśmy pozwolili PiS rządzić.

Z wywiadu wynika, iż wrogiem Kaczyńskiego jest Polak, który nie głosuje na PiS, a za granicami wrogami Polski są Rosja i Niemcy.

Czyli mamy samych wrogów, a Kaczyński ma wszystkich nie głosujących na PiS. Po ośmiu latach rządów PiS mielibyśmy gruzy w ruinie i jakiś konflikt wojenny.

„FT” przeprowadził wywiad z Kaczyńskim dlatego, że uważają go za rządzącego Polską, a nie przez Beatę Szydło, która cały dzień objeżdżała Polskę z okazji jubileuszu setnego dnia rządzenia, a na koniec dała wywiad dla polskich telewizji. Niczego konkretnego nie powiedziała. Ślizgała się po tematach. Oto próbka o KOD, gdy była pytana, czy wyjdzie do protestujących jutro w Warszawie:

„Polska potrzebuje budowy wspólnoty i dialogu. Musimy się nauczyć ze sobą rozmawiać i się słuchać. To niezwykle istotne. Ale warunkiem dialogu jest to, by były szczere intencje oby dwu stron. Mam wrażenie, że jest zbyt wiele niedobrych emocji. Wygaśmy te emocje. Polska jest wolnym krajem, każdy może wyrażać swoje opinie. Prawa obywatelskie nie są łamane. Demokracja ma się świetnie. Ludzie wychodzą na ulice i nikt im tego nie zabrania. Nie ma żadnego zamachu na demokrację. A polskie sprawy powinniśmy załatwiać tutaj, między sobą. Temperatura sporu wynika z tego, że budowane są złe emocje. To jest spór polityczny”

Bleblanie.

pBSz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s