Kult Jarosława Kaczyńskiego ma się dobrze w PiS, jak kult Lecha K.

Posted: 11 lipca, 2016 in Polityka polska
Tagi: , , , , ,

rząd

W PiS odnotowujemy dwa kulty. Jeden powszechnie znany – kult Lecha Kaczyńskiego, któremu na razie stawia się tylko pomniki, dojdzie do tego, że budowane będą kościoły.

Drugi kult dotyczy geniuszu Jarosława Kaczyńskiego. To, co wygadywano na konferencji prasowej o „sukcesie” w organizacji szczytu NATO nie mieści się w kategoriach normalności.

Beata Szydło, Antoni Macierewicz i pomniejszy pisowski chów z „Rezerwatu zwierząt” tak kwakał, gdakał, kwękał, że prezes musiał robić na rzadko z tego poddaństwa.

A Kaczyński ma tylko dziurawą pamięć, jak ser szwajcarski, gdy wypowiada się o besztaniu Andrzeja Dudy przez Baracka Obamę. Prezes nie słyszał ostrej krytyki PiS przez prezydenta USA.

Bo zamiast mózgu Kaczyński na ser szwarjcarski. Aż Ambasada USA musiała przetłumaczyć przemówienie Obamy, a tam jak byk stoi, że Obama beszta antydemokratyczną politykę PiS.

Taką też kroją nam naukę historii, lecz prezes ma mózg jak ser szwajcarski. Pisze o tym KOD-erka Iwona Leończuk:

dziurawa

„Gdyby sięgnąć pamięcią w dalsze czasy, to ani chybi przodkowie członków zarządu PiS wywalczyli niepodległość Polski w 1918 r,. a w powstaniu warszawskim uczestniczyli ludzie o mentalności współczesnych kiboli. Przodkowie członków PiS w II wojnie walczyli o Polskę w armii gen. Andersa, a przodkowie członków wszystkich partii opozycyjnych byli albo dekownikami, albo żołnierzami idącymi do kraju ze Wschodu”.

Ukazała się autobiografia prezesa – „Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC”. Czekamy na pierwsze recenzje, co też tam Kaczyński zachachmęcił. On tak ma – stoi na swoich krzywych nogach kłamstwa, na których czasami wchodzi na taboret, aby szczuć i pluć.

Fragmenty autobiografii Kaczyńskiego tutaj >>>

tajemniczy1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s