Polowanie na Tuska. Tym razem za pomocą VAT

Posted: Październik 12, 2017 in Polityka polska
Tagi: , , ,

Polowanie na Donalda Tuska jest priorytetowe dla obecnej władzy, zaangażowane są wszystkie siły ściagające w kraju. Polska pisowska – mam wrażenie, że w zestawie „Polska pisowska” należy zastapić Polskę np. Padliną – angażuje wszystko, co podpisuje się pod obóz „podłej zmiany”.

Teraz uderzają w Tuska VAT-em, który był wyłudzany. Były premier coś w związku z tym podpisał i służby podległe Ziobrze – intelektualnie niesprawne, jak sam Ziobro, tylko taki sort pisze się na upodlenie – interpretują, że ten konkretny przepis miał służyć do złodziejstwa.

Czy uda się złapać Tuska na jakimś paragrafie? Nie!

To nasza wina, że pozwoliliśmy rządzić takim małym pisowskim niedojrzałym ludziom. Mamy do czynienia z pokracznościa na każdym kroku, są mściwi, bo niczego innego nie potrafią, Bozia talentów nie dała, nie potrafią budować, to przynajmniej zniszczą.

Zniszczono dobre imię Polski i Polaka. To jedyne osiągnięcie tych ludzi. 1:27 to ich sukces. Za te porażki wszyscy zapłacimy. Ziobry miejsce przed Trybunałem Stanu, kiedyś musi być ten człeczyna sprawiedliwie osądzony, aby zawędrować tam, gdzie jego miejsce – na resocjalizację.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s