Wygrać z PiS? Można w niezależnym sądzie

Posted: Październik 20, 2017 in Polityka polska
Tagi: , , , , ,

Marek Kuchciński to wyjątkowo „zdolny” polityk, bez kartki nie potrafi powiedzieć „dzień dobry”. Jeżeli niebo znajdowałoby się w na dnie, to Kuchciński byłby wniebowzięty.

Kancelaria Sejmu tego to dennego – przepraszam: wniebowziętego – człowieka oskarżyła Obywateli RP, iż zakłócili „mir domowy Sejmu”, gdy weszli przez murek na posesję Sejmu i protestowali przeciw rozwałce demokracji i wolności obywatelskich w naszej ojczyźnie.

Jeszcze sądy nie zostały zdewastowane przez Ziobrę, więc wyrok zapadł uniewinniający.

Bardzo ciekawie bronił Obywateli RP wybitny prawnik Jacek Dubois. Czy podniesienie nogi i przekroczenie murku jest „wdzieraniem się”, czy też „ma znamiona czynu przestępczego”?

Oto inne wątki linii obrony. Należy je znać, bo takich spraw będzie bez liku w dyktaturze PiS, o ile pozwolimy, aby PiS skopał nam Polskę.

Trzeba być takim jak szef Obywateli RP Paweł Kasprzyk, dla Konstytucji przekraczać murki.

Te Kuchcińskie z rynsztoka – przepraszam: z nieboskłonu – to tchórze, robią pod siebie, dlatego od nich takim smrodem zalatuje.

Reakcje internautów są takie, jakie powinny być.

Obawiać się należy z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, iż Ziobro z tym sędzią się policzy. Sędzia z pewnością wziął to pod uwagę. Jest człowiekiem, a nie gnojem.

Kaczyński ma świadomość, iż jego rezim zostanie przewrócony i z pewnością szuka azylu dla siebie, czy to w Mińsku na Białorusi, czy w Ankarze w Turcji. O ile uda mu się uciec, jak Janukowyczowi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s